podlahy a renovace

V naší nabídce máme jak zhotovení nových podlat, tak také nabízíme renovace starých dřevěných podlah a parket.

Nejčastěji pro naše zákazníky zhotovujeme tyto varianty podlah:

Laminátové podlahy patří mezi nejrozšířenější podlahové krytiny používané v rodinných domech a bytech. A zásluhu na tom nese nejen příznivá cena. K jejich nesporným kvalitám patří rychlá a snadná montáž, odolnost vůči zátěži, otěru, barevná stálost, snadná údržba a hygieničnost. 

Dřevěné podlahy - řada zákazníků  oceňuje jejich přírodní vzhled a elegantní design, pro řadu lidí pak hraje roli i ekologická otázka – dřevo patří mezi obnovitelné materiály. Dřevěné podlahy jsou perfektní i do domácností, kde žijí osoby trpící alergií nebo astmatem – oproti kobercům nezadržují prach. Velkým plusem jsou i skvělé tepelně-izolační vlastnosti nebo relativně snadná údržba, kdy podlahu obvykle stačí jen vysát a lehce setřít. U masivních podlah pak lidé oceňují i jejich dlouhou životnost a možnost renovace. 

Vinylové podlahy vás potěší svými dobrými akustickými vlastnostmi a rozměrovou stálostí. Vinylové podlahy jsou voděodolné, můžete je instalovat na podlahové topení, mají nízký tepelný odpor. Jejich velkým kladem je příznivá cena. Vinyl nabízí skvělé tepelně izolační vlastnosti.

Výběr samotné podlahy je velmi snadný. Stačí si zvolit materiál, rozměry, kolik metrů čtverečních podlahy poptáváte a aplikace následně sama vypočte celkový počet metrů i s prořezem (možný odpad, resp. rezerva). Dále je třeba zmínit, zda poptáváte i lišty, lepení, či montáž. Poptávka není nikdy nijak závazná, vše s Vámi posléze dojednáme napřímo na základě osobní schůzky.

Infolinka

Tel.: 777 464 474

 

Adresa kanceláře

Dům řemeslníku s.r.o.            

Plzeňská 58

150 00 Praha 5

email: info@dum-remeslniku.cz

 

případnou korespondenci zasílejte na tuto výše uvedenou adresu