TVOŘÍME INTERIÉRY SNŮ

02.12.2017

Poradíme Vám s výběrem těch nejvhodnějších materiálů pro Váš interiér a styl. V příjemném prostředí našeho showroomu MARTHI Vás seznámíme s širokou nabídkou exkluzivních materiálů od uznávaných světových značek. V nabídce máme i řadu materiálů vhodných do veřejných prostorů, jako jsou hotely, pensiony, banky, restaurace, bary apod.

ZPRACUJEME PRO VÁS KOMPLETNÍ NÁVRHY:

U NÁS NAJDETE:


ZAMĚŘENÍ A VIZUALIZACE

Před samotnou realizací provádíme pečlivé zaměření a případně s klienty upřesňujeme ještě nezbytné detaily. Nabízíme i kvalitní 3D vizualizace pro lepší představu navrženého interiéru.

FOTOREALISTICKÉ 3D NÁVRHY VAŠEHO INTERIÉRU

Nejideálnější způsob jak zajišťujeme našim klientům jasnou představu o budoucím interiéru je zhotovení Fotorealistického 3D návrhu.
Naši zkušení designéři a architekti v čele s Marthi navrhnou optimální rozvržení všech prvků v prostoru.
Klademe důraz na to, aby sladění barev a materiálů u nábytku, podlah, stěn a doplňků byl vždy v souladu s přáním a osobností klienta.

Nebojte se a vytvořte s námi Váš jedinečný a originální prostor.


VÝROBA

V našem vlastním plně vybaveném šicím Ateliérů látky odborně zpracujeme a vyrobíme z nich na zakázku dle přání klienta konečné výrobky (závěsy, záclony, římské roletky, japonské stěny, dekorativní polštáře apod.)


INSTALACE

U klientů provádíme odbornou montáž, pečlivě dbáme na čistotu a pořádek během montáže a po ní. Při realizaci větších interiérů spolupracujeme se špičkovými odborníky jednotlivých profesí. Jejich práci koordinujeme dle schváleného časového harmonogramu.

  


SERVIS

Neváhejte si vyžádat i náš servis. Na přání Vám demontujeme, vyčistíme, a opět nainstalujeme Vaše záclony, závěsy apod.

Těšíme se na spolupráci!


ČASTO KLADENÉ DOTAZY

Jaké je minimální množství látek nebo tapet co si u Vás mohu objednat?

Zajišťujete i instalaci Vašich výrobků?

Nemám na co si záclony a závěsy zavěsit. Nabízíte i toto?

Nabízíte svým klientům i vizualizace ?

Jsem designer/architekt a rád bych se domluvil na spolupráci.

-->