Vítejte na stránkách Dům řemeslníků

 

Toto je místo, kde se setkávají kvalita, odbornost a zručnost.

U nás najdete profesionály z různých oborů řemesel, kteří jsou připraveni splnit vaše přání a transformovat váš dům či byt podle vašich představ. Procházejte našimi službami a nechte se inspirovat možnostmi, které vám můžeme nabídnout.

 

 volejte 777 464 474 

 

REKONSTRUKCE BYTU A DOMŮ

REKONSTRUKCE BYTU A DOMŮ

Rekonstrukce bytů a rodinných domů jsou naše parketa. Dodržíme slovo, termín i rozpočet. Bude se o vás starat tým projektového manažera, architekta a stavbyvedoucího, aniž by vás to stálo cokoliv navíc. Ušetříme vám starosti i peníze.

Od architektonického návrhu, přes prováděcí dokumentaci. Od hrubé stavby až po poslední detail v interiéru. Ať se jedná o dům, byt, či komerční prostor, vše zařídíme s naším týmem k Vaší spokojenosti. Čerpáme ze zkušeností získaných za posledních vice než 15 let na realizacích – stavebních a designových.

Pro nabídku na míru nás kontaktujte na tel:

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu

Číst dál
Elektroinstalace

Elektroinstalace

Číst dál
Renovace interiéru

Renovace interiéru

Číst dál

Nadčasová rekonstrukce domu či bytu s námi: Proč zvolit právě nás? 

V dnešní době je důležité mít spolehlivého a zkušeného partnera při rekonstrukci domu či bytu. My, jako renomovaná a zkušená firma, jsme přesně tím partnerem, kterého hledáte.


text

Naše spolehlivost je zárukou kvalitního a profesionálního přístupu ke každému projektu. Naši odborníci jsou pečlivě vyškoleni a disponují nejmodernějšími technologiemi a postupy, aby zajistili maximální úroveň kvality ve všech fázích rekonstrukce. Při práci s námi můžete očekávat transparentní komunikaci a individuální přístup k vašim potřebám a přáním.

Naše ochota pomoci a flexibilita nás odlišují od konkurence. Jsme schopni se přizpůsobit vašim požadavkům a zajistit tak rekonstrukci přesně podle vašich představ. Naším cílem je dosáhnout vaší maximální spokojenosti a překonat očekávání, což se nám daří díky naší vysoké úrovni odbornosti a zákaznického servisu.

Navíc nabízíme komplexní služby, které zahrnují vše od návrhu až po realizaci. Věnujeme pozornost nejen estetickým, ale také praktickým a energeticky úsporným řešením, abychom vám zajistili dlouhodobě udržitelný a komfortní domov.

Něco

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.